Rudilių k., Kupiškio r. LT 40 361

Tel. +370 610 60642

El. paštas rudiliumokykla@gmail.com

Partneriai
Partneriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
Įrašų archyvas

Ypatinga šių metų situacija koregavo ne vieno iš mūsų vasaros planus. Rimtu iššūkiu tapo vaikų poilsio organizavimas Kupiškio r. Rudilių Jono Laužiko universaliame daugiafunkciame centre.

Šią vasarą pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kupiškio socialinių paslaugų centru skatino kitaip organizuoti vaikų užimtumą. Pagal numatytą programą 18 Kupiškio rajono vaikų aktyviai atostogavo pramogaudami ir pažindami savo kraštą.

Stovyklos dalyviai lankėsi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio r. policijos komisariate, kur pareigūnė Ineta Baronaitė supažindino su nepilnamečių teisine atsakomybe. Pokalbio metu kilo nemažai klausimų ir diskusijų. Susitikimas buvo labai naudingas –  keitė vaikų požiūrį į pareigūnų darbą ir nepilnamečių atsakomybę.

Stovyklos dalyvių laukė nemažai fizinių jėgų ir  ištvermės reikalaujančios veiklos – plaukimas baidarėmis Šventosios upe, laipynių trasos Dainuvos slėnyje, Labirintų parko aktyvios pramogos. Kadangi nakvynėms buvo pasirinkta nuošali sodyba, vaikai praktiškai mokėsi įsirengti stovyklavietę, pasistatyti palapines, kurti laužą.

Vaikai ne tik pramogavo, bet dalyvavo ir edukaciniuose užsiėmimuose: Šeimyniškėlių piliakalnyje išbandė įvairias karybos pramogas, Sodeliškio dvaro sodyboje kepė duonelę ir grožėjosi įspūdinga senovinių automobilių kolekcija. Aplankė įžymiausius Biržų krašto objektus: Kirkilų apžvalgos bokštą, Biržų pilį, Karvės olą.

Stovyklos pabaigai vaikų laukė ramus pasiplaukiojimas Kupiškio mariomis laiveliu „Jara“. Vaikai grožėjosi marių pakrantėmis, klausė pasakojimo apie šio tvenkinio atsiradimą, džiaugėsi galimybe pavairuoti laivelį. Baigiantis trijų dienų stovyklai visi  džiaugėsi turiningai praleistu laisvalaikiu, savo galimybių išbandymu baidarių žygyje, laipynių ir vasaros rogučių trasose. Ne kartą pasigirdo klausimas: „kada vėl bus stovykla?..“.