Rudilių k., Kupiškio r. LT 40 361

Tel. +370 610 60642

El. paštas rudiliumokykla@gmail.com

Partneriai
Partneriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
Įrašų archyvas

Saulėtą rugpjūčio 22 d. sekmadienio rytą Rudilių kaimo gyventojai rinkosi į bendruomenės įgyvendinamo projekto „Lauko treniruoklių įrengimas Kupiškio rajono Noriūnų seniūnijos Rudilių kaime“ lauko treniruoklių aikštelės atidarymo šventę. Jos metu vyko lauko treniruoklių pristatymas ir mokymai, kuriuos vedė Kupiškio r. Rudilių Jono Laužiko universalaus daugiafunkcio centro vadovas Saulius Kulnickas.

 

Lauko treniruoklių aikštelei vieta prie Centro pasirinkta neatsitiktinai, kadangi čia vyksta įvairūs bendruomenės renginiai, veikia sporto būreliai, organizuojamos mokinių vasaros stovyklos. Prie Centro vakarais renkasi jaunimas, tėveliai su savo mažaisiais vaikučiais ir močiutės su  savo anūkais. Nuo šiol naujutėliai, spalvingi, sveikatai naudingi treniruokliai taps dar didesniu kaimo bendruomenės traukos ir sveikatinimo centru, o atvykusiems stovyklautojams bei kitiems kaimo svečiams bus laisvalaikio praleidimo ir sveikatos gerinimo priemonė. Centro vadovas kvietė visus susirinkusiuosius aktyviai naudotis sudaryta galimybe turiningai leisti laisvalaikį.

Visi aikštelės atidarymo dalyviai buvo supažindinti su treniruoklių veikimo ir naudojimo principais, saugos taisyklėmis, paaiškinta kokioms raumenų grupėms yra skirti. Kiekvienas šventės dalyvis išbandė visus treniruoklius.

Projektas įgyvendinamas pagal VPS 1 prioriteto „Kaimo vietovių konkurencingumo didinimas ir patrauklios gyvenamosios aplinkos kūrimas“ priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities Nr. LEADER-19.2-7-2 „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“.

Parengė Rudilių kaimo bendruomenės pirmininkė Regina Šimėnienė