Rudilių k., Kupiškio r. LT 40 361

Tel. +370 610 60642

El. paštas rudiliumokykla@gmail.com

Partneriai
Partneriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
Įrašų archyvas

Šią vasarą  Rudiliuose sulaukėme linksmos  jaunų žmonių komandos. Čia atvykę 12 ,,Keliaujančių  architektūros dirbtuvių“ (KAD) savanorių ir nuostabi jų augintinė Aiza apsigyveno UDC patalpose. Jaunuoliai  vykdomame projekte kvietė aktyviai dalyvauti vietos vaikus ir jaunimą.

Kadangi tokia nemaža svečių  komanda retai savaitei atvyksta į Rudilius, todėl buvo organizuota naujų ,,gyventojų“ registracija „žurnale“. Kiekvienam svečiui buvo iškilmingai įteiktas laikinas Rudilių kaimo gyventojo pažymėjimas, galiojantis tik vieną savaitę.  Džiaugėmės tą savaitę taip gausiai padidėjusiu gyventojų skaičiumi.

Šauni komanda subūrė nemažą vietinių vaikų ir jaunuolių grupę, kuri gausiai dalyvavo visose organizuojamose veiklose. Vaikai žaidė, kūrė svajonių statinių projektus, dalyvavo sporto rungtyse.

Į pagalbą įsitraukė ir vietos bendruomenė: visą komandą maitino skaniais pietumis, parūpino statybinių medžiagų statybai, talkino projekto įgyvendinimui.

Vaikai nutarė, kad norėtų pakabinamo tilto per Rudilką ir sūpynių saloje. Visą svajonių projektą dalyviai pavadino Ramybės sala. Nuspręsta, kad įspūdingoji architektų palapinė iškils prie tvenkinio ir visi darbai vyks būtent ten. Keletą dienų vaikai meistravo tiltą ir sūpynes.

Kaimo gyventojai galbūt pirmą kartą turėjo tokią išskirtinę Žolinės šventę – prie Rudilkos skambėjo bardų trio atliekamos dainos. Vienas iš muzikantų – Justinas Žilinskas nuoširdžiai bendravo su klausytojais, džiaugėsi susirinkusiu nemažu jų būriu.

Paskutinę dieną iki vakaro vyko statybos darbai. Vaikai labai susidraugavo su „Keliaujančių architektūros dirbtuvių“ savanoriais, todėl sunku buvo išsiskirti. Svečiams mažieji dalyviai atminčiai dovanojo draugystės apyrankes ir kvietė kuo greičiau sugrįžti.