Rudilių k., Kupiškio r. LT 40 361

Tel. +370 610 60642

El. paštas rudiliumokykla@gmail.com

Partneriai
Partneriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
Įrašų archyvas

Rudiliuose (Kupiškio r.) auga patys darbščiausi vaikai – 2019 m. kartu su jais pastatėme tiltą į Rudilkos salą! Norime nepamiršti šio miestelio įvykio ir jį priminti naujai sukonstruotu supynių tiltu, tik šį kartą vedančiu į draugystės bokštą. Draugiškai suptis, žaisti, skaityti, ilsėtis čia galės visi Rudilių vaikai. Bokštas ne tik kuria ryšį su buvusiu tiltu, bet ir talpina vaikų piešinių svajones – vietą, kuriančią šešėlį, supynes ir dar daugiau.

Projektas buvo sukurtas 2023 m. rugpjūčio mėn. atviro kvietimo kūrėjams metu. Atviro kvietimo užduotį kūrėjams suformulavo Rudilių kaimo vaikai, projektas buvo pastatytas kartu su autorėmis ir vaikais 2023 m. rugsėjo-spalio mėn.

Projekto autorės: architektės Emilija Deksnytė ir Solveiga Buoželytė

Projekto komanda: Rudilių kaimo vaikai, Algimantas Urbonas, Dileta Nenėnė, Jonas Nenėnas, Nedas Lynykas, Tadas Eidukevičius, Tomas Gudžius, Simonas Sankauskas, Vytenis Stasiūnas ir Vėjūnė Buoželytė.

Nuotraukų autoriai – Pijus Girdziušas (dronas) ir Emilija Deksnytė. Projektą rengia Architektūros fondas. Architektūros fondo veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Projekto partneris – Kupiškio r. Rudilių Jono Laužiko universalus daugiafunkcis centras.

Nuoroda: https://www.facebook.com/KeliaujanciosArchitekturosDirbtuves/videos/1077713183650602?locale=lt_LT